Obvestilo rejcem - Izredna skupščina KRZS

Spoštovani rejci,

na spletni strani Kasaškega rejskega združenja Slovenije (krzs.si) v zavihku KRZS - Pravni akti najdete oba rejska programa s prilogami, ki se bodo v nedeljo potrjevali. To so programi, kateri bodo slovensko rejo kasača krojili naslednjih nekaj let, ali celo desetletij. Z vašim glasom in predlogi za morebitne spremembe obeh programov in ostalih prilog boste k tem spremembam pripomogli tudi sami. Vaša beseda je zadnja, in prav je tako.

Zato vas ponovno vabimo v nedeljo, 24.11.2019 v gostilno Zorko na izredno skupščino KRZS, s pričetkom ob 10.30 uri.

Ponovno vas tudi opozarjamo, da imajo volilno pravico samo tisti med vami, kateri so potrdili članstvo v letošnjem letu (torej plačana članarina). Le - to bo možno plačati tudi v nedeljo, pred začetkom skupščine.

Vljudno vabljeni,

vodstvo KRZS

NOV

Stave na konjske dirke na Športni loteriji